Viešbučio privalumai

  • Aktyvios atostogos
  • Viešbutis ant jūros kranto
  • Viešbutis šeimai
  • Vandens kalneliai

OlgaBa Komentuota Lapkričio 16, 2015

Nuostabus viešbutis. Buvome su vyru, važiuočiau ir su vaikais. Animatoriai, maistas, restoranai, barai, barmenai, gamta... Super!!!

Raimundas Komentuota Birželio 13, 2017

Viezbutis tikrai tvarkingas grazus turi savo smelio papludimi, o ir maisto gausa bei skonis tikrai pasakiski.

Teigiama : Viskas gerai.

Neigiama : Vienintelis minusas kad baseino vanduo saltesnis nei juros.

Išorė: Gera

Eglė Komentuota Birželio 13, 2017

Puikus viešbutis, geras aptarnavimas, skanus ir įvairus maistas.

Teigiama : Graži, prižiūrima aplinka, puikus, įvairus maistas, mandagus ir paslaugus personalas. Viskas, ko reikia. Rekomenduojame!

Neigiama : Buvome gegužės viduryje, turbūt todėl buvo mažai animatorių pasirodymų, vakarinių programų.

Išorė: Prie pat jūros, netoli miesto centro, į kurį be problemų galima nuvažiuoti viešuoju transportu.

Edita Komentuota Birželio 14, 2017

Puikus viešbutis, geras aptarnavimas, skanus ir įvairus maistas. Viskas super. Rekomenduoju !!!

sejkutea Komentuota Spalio 27, 2018

Labai didelis maisto pasirinkimas, papildomi barai prie jūros, prie baseino, kaljano baras lauko terasoje. Nemokami ledai, picos ne maitinimo metu. 4 a le carte restorainai (ilsintis 7 dienas mums priklausė 2 nemokami kartai). Teritorija gana didelė, tvarkinga, iki jūros teks įveikti nemažai laiptų (tam tikrom valandom veža autobusiukas), tačiau vaizdai įspudingi. Vaikams įrengti 2 atskiri baseiniukai su vandens kalneliais, amfiteatras vakariniams pasirodymams, gyva muzika vakarais bare prie baseino. Yra mini klubelis, bet dažniausiai pustuštis būna. Pasitaikė ne itin tvarkingas kambarys, lakstė tarakonai, neveikė nei džiovintuvas, nei arbatinukas, kanalizacijos kvapas duše. Reikėtų veštis ir savo šampūnus, dušo želė, nes viešbučio suteikiama prausimosi priemonė prastoka ir labai greit baigiasi, o viešbučio parduotuvėje brangu. Nuo viešbučio iki Kusadasio centro apie 15 min viešuoju transportu (3 lyros) arba 5 EUR su taksi, centre gausu parduotuvių, yra ir turgus. Personalas kalba angliškai, registratūroje ir angliškai ir rusiškai. Taip pat vykome į ekskursijas su Tez Tour, gidė viską pasakojo atmestinai, paskubomis - dažniausiai palikdavo vienus savarankiškai tyrinėt. Bendras įspūdis neblogas, kaina kiek didoka.

olga Komentuota Spalio 27, 2018

Nuostabus viešbutis,labai didele teritorija,viskas patiko ir maistas, ir gamta,restoranai,barai ,bet deja yra ir minusai truputi nustebino aptarnavimas viešbučio registratūroje .Labai ilgai žmonės laukė kambarių,mes mūsų numerio laukiame 5 valandos registratūroje buvome apie 10 val. o, kambario raktą gavome tik apie 15 val. Ir tai kai pradėjome kelti triukšmą,viešbuti aš rekomenduoju šią labai gražią vietą ir puiki poilsi .

Laura Komentuota Spalio 27, 2018

Viešbutis tvarkingas, gausu maisto, pramogų, puiki vieta. Deja labai sunku dėl labai prastų anglų ir rusų kalbos žinių viso personalo. Turėjome problemų dėl nesusikalbėjimo su registratūra ir medicinos sesele, kas yra labai blogai. Taip pat teztour kuratorės prastai informavo dėl kušadasi miestelio, sakė turgaus nėra ir nėra ką pamatyti. O paklausus netoli viešbučio sutikto vietinio gavome išsamę informaciją kas kur randasi. Negražu apgaudinėti klientus