Viešbučio privalumai

  • Viešbutis ant jūros kranto
  • Viešbutis šeimai
  • Vandens kalneliai
  • Aktyvios atostogos
  • Grupėms

Vera Komentuota Rugpjūčio 24, 2017

Vertas tam, kad poilsiauti siam viesbutyje. Labai gera ir jauki atmosfera. Dauguma Rusijos poilsiautoju, taip pat labai daug is Turkijos.

Teigiama : Smelio papludimys be akmenu, didele ir grazi teritorija, daug pramogu vaikams ir suaugusiems

Neigiama : Internetas

Išorė: Labai gera. Prie juros, taip pat salia miestas, kur galima apsipirkti.

Egle Komentuota Balandžio 22, 2018

Viskas buvo lb gerai

EDITA Komentuota Birželio 21, 2018

Tikrai nuostabus viešbutis. Nors laikausi taisyklės negrįžti į tą patį viešbuti, i ši grizciau tikrai. Sutikome daug žmoniu beilankanciu cia 3 ar 4 kartą. Cia yra ką veikti ir mažam ir dideliam. Visada kažkur vyksta veiksmas, tad tikrai nenuobodžiausite. Didžiulė teritorija su vandens parku, mini zoologijos sodu, smelėtu paplūdimiu. Maistas puikus, ypač saldumynai, leldai, yra net naturalių sulčių. Idomiausia tai, kad buvo labai daug žmoniu, tačiau jokiu eilių , ar chaoso nera, gultu taip pat visiems pakakdavo. Zmonėms ieškantiems ramybės sis viesbutis netiks, taciau su seima pats idealiausias variantas. Man laaabai patiko. Buvo nuostabios atostogos.

Teigiama : Viskas nuostabu.

Neigiama : Maažas minusiukas buvo tai, kad atvykome i viešbutį 21 valandą ir nieko negavom užkasti iki 24 valandos. Po kelionės tai nosrisi valgyti, ypač su vaikais.

Išorė: Labai gera. Norint apsipirkti niekur neredikia toli eiti, viskas cia pat.

Reda Komentuota Rugpjūčio 28, 2018

Viešbutis puikus, aptarnavimas labai geras, nieko netrūko. Kambariai labai prižiūrėti - švarus, maisto platus pasirinkimas, galima rasti visko pagal skonį nuo blynelių iki žuvies, gausu salotų, desertų.

Teigiama : Viskas atitiko lūkesčius ir dar daugiau.

Neigiama : Interneto ryšys gan silpnokas.

Išorė: Puiki. Viešbutis prie pat turi priėjimą prie jūros. Išėjus iš viešbučio yra turgelis. Susistabžius autobusiuką už 1,5 lyros galima nuvykti į Alanijos miestą.

dangna Komentuota Spalio 27, 2018

Likome labai patenkinti viešbučiu. Geriausias kainos ir kokybės santykis. Būtinai grįšime.

Renata Komentuota Lapkričio 05, 2018

Patiko aplinka, paplūdimys, bei tai, kad yra nemažai veiklos skirtingiems poreikiams.

Teigiama : Gerų dalykų daug!

Neigiama : Norėtųsi, kad vaikams baseinuose vanduo būtų šiltesnis.

Išorė: Labai gera

Inesa Komentuota Balandžio 23, 2019

Buvom užsisakę World 4*, tačiau mums pasiūlė įsukurti Resort 5*, be jokios priemokos. Jokių priekaištų neturime, viskas buvo puiku.

Rita Komentuota Balandžio 25, 2019

Labai geras viesbutis seimos poilsiui. Buvome 2018 m rugseji, o 2019 m balandi vel grizome. Tik patys geriausi atsiliepimai!

Teigiama : Daug pramogu vaikams, personalas labai paslaugus ir mandagus.

Neigiama : Negaliu sugalvoti jokiu minusu :)

Išorė: Labai gera, salia smelio papludimys su geru krantu.

Ligita Komentuota Gegužės 02, 2019

Puikios atostogos,paslaugus personalas,maisto daug ir ivairaus,ant jūros kranto,daug veiklos vaikučiams

Teigiama : Viskas puiku,rekomenduoju

Neigiama : Interneto rišys

Išorė: Labai gera

Lina Komentuota Gegužės 02, 2019

Labai patiko smeletas papludimys, didele teritorija, zoo, vandens parkas

Teigiama : Viskas buvo super. Personalas malonus,paslaugus! Maistas skanus,įvairus,gausus pasirinkimas. Vakarais vyko ivairus renginiai, tokie kaip miss konkursai, bingo, magijos pasirodymai, po ju buna diskoteka su populiariomis, daugeliui zinomis dainomis.

Neigiama : Prastas interneto ryšys

Išorė: Labai gera

Valdemaras Komentuota Gegužės 06, 2019

Viešbutis puikus, aptarnavimas geras, personalas paslaugus, maistas įvairus, smėlio paplūdimys prie pat jūros, didelė graži teritorija.

Neigiama : Prasta animacija.

Jelena Komentuota Gegužės 13, 2019

Viskas labai patiko. Personalo labai daug ir jie labai visi paslaugus nuolat nori padėti. Labai didelė teritorija, kurioje tu negali liūdėti, nuolat kažkas vyksta. Kiekviena vakara vis nauja programa.

Teigiama : Puikus ir įvairus maitinimas. Animatoriai. Aqua Park. Smėlio paplūdimiai. Naminiai ledai ir šviežiai išspausti sulčiai. Mini Zoo. Labai daug augalu, kurie labai gerai prižiūrimi, nes kiekvienas kampelis, kaip rojus. Daugiausiai šis viešbutis orientuotas šeimoms su vaikais.

Neigiama : Man viskas tiko.

Išorė: Puiki

Virginijus Komentuota Gegužės 20, 2019

Nuostabi vieta poilsiui

Teigiama : Viskas puiku, kaina atitinka visus Mūsų šeimos lūkesčius

Neigiama : Nieko blogo, tik perdaug rusiškos muzikos ir wffi blogas

Išorė: Nuostabi

Agne Komentuota Gegužės 21, 2019

Labai rekomenduoju.

Teigiama : Vandens pramogos, aplinka, kambarių švara.Labai daug maisto.

Neigiama : Letas internetas, trūko vaisių

Išorė: Puiki

Ruta Komentuota Gegužės 22, 2019

Prieš 2 svaites grįžome iš Alanijos, Lonicera World 4* rezorto. Noriu padėti atstovei Irinai, kuri rekomendavo šį rezortą ir atsakė į visus mano gal net ir kvailus klausimus :) apie patį rezortą, tai patys geriausi atsiliepimai, be galo daug pramogų, smagūs animatoriai, kurie dirba jau nuo pačio ryto ir įtraukia į visokis žaidimus, maistas iki begalybės skanus ( 5 kg po kelionės, nemeluosiu :D), jūra su smėlio paplūdimiu, prie baseino užteko vietos ir gultų visiems (gal dar ir dėl to, kad tik sezono pradžia). Tačiau, pačiu kambariu buvom nusivylę. Po ilgos kelionės tikrai norėjo tik eiti pavalgyti ir šiek tiek atsipūsti prie baseino, tačiau 3val turėjome su personalu kovoti dėl dviviečio kambario. Nesame išrankūs, bet esame pora ir norime miegoti vienoje lovoje, o ne atskirose. Tai dar nebūtų bėda jas susistumti, tačiau, kaip tai padaryti, kai jos skirtingo aukščio ir ilgio? Paprašius pakeisti kambarį, dar gal net su mūsų priemoka, personalas šiuo atveju nebuvo draugiškas. Pasiūlė ateiti pirmadienį, galbūt vadybininkas padės. Pagalbos sulaukėm iš Tez Tour atstovo (berods Aurimas), kuris paprašė atnešti bent jau vienodas lovas. Taigi, suma sumavus, kambaryje turėjome 3 skirtingas lovas, miegoti buvo labai sudėtinga, nes nei viena iš jų nebuvo patogi. Taigi užsisakant kelionę į šį rezortą siūlyčiau nepagailėti papildomų 100 eur ir pirkti kambarį tiesiai į Lonicera World&Spa, kuris tikrai vertas 5 *. Bet viso to stengemės nesureikšminti ir tiesiog mėgautis atostogomis, juk atvykome ne kambaryje būti :) Visa kita 100 balų :)

Danguole Komentuota Birželio 01, 2019

Viskas ganėtinai gerai.Švaru,tvarkinga: viduje ir išorinėse zonose.

Teigiama : Geras maistas ir gana įvairus. Sakyčiau, pakankamas dėmesys svečiui.

Neigiama : Ne viską randi kambaryje, kas priklauso, bet sutikus kambarinę ir paprašius, mielai atneša. Patalynė buvo pakeista vieną kartą sav.eigoje,- tikrai ne tris kartus. Mini baras papildytas vandeniu buvo irgi tik vieną kartą per sav.Matomai, vis reikia paprašyt ir paruošt arbatpinigių.

Išorė: Nebloga.

Virginija Komentuota Birželio 03, 2019

Viskas buvo puiku, geriau nei tikejomes.

Teigiama : Viska galima rasti vienoje teritorijoje, o tai ir yra labai puiku. Vaikams sis viesbutis tikrai pasaka.

Neigiama : Standartinis kambarys yra mazokas 3 asmenims (2 suauge + 1 vaikas).

Išorė: Viskas puikiai, viskas pasiekiama ranka.

A ir J Komentuota Birželio 03, 2019

Labai vidutinės klasės viešbutis

Teigiama : Geras smėlio paplūdimys, neblogas maistas, didelė teritorija, didelis vandens pramogų parkas

Neigiama : užsakius ir gavus Family DBL sea view tipo kambarį nors jūra matėsi, jis buvo visiškai priešais pagrindinę sceną, kur jau nuo pavakarės vykdavo įvairūs renginiai, kurie trukdavo iki pat vidurnakčio, todėl vakarais kambaryje jausdavomės kaip diskotekoje, vaikams buvo sunku užmigti, iki ankstyvo ryto tame bare sėdėdavo girti rusai, kurių čia 90 procentų (baras dirba iki 6 val. ryto). Administracija paaiškino, kad pakeisti kambario neturi į ką, nes visi šio tipo kambariai yra būtent tame korpuse (ir iš tikro taip yra), o visi kiti - perpildyti. Be to, nuo dukroms padarytų laikinų tatuiruočių, išsitepliojo patalynė, todėl jau kitą dieną registratūroje buvo pareikalauta susimokėti už tai (privalėjome mokėti 228 TL), tai tokių dalykų dar nebuvo tekę niekur patirti. Kitas minusas yra tai, kad informacijos svečiams praktiškai nulis, aišku, gali visko eiti ir nuolat klausti į registratūrą pagrindiniame pastate, kuris yra toli, bet jokių bukletų, ar viešbučio TV kanalo nėra, todėl viską turi aiškintis vietoje (kur kokie renginiai vyksta, ar mokami ir kokie A la carte, kur yra kiti barai ir restoranai (pvz. nemokamą (nes vienas yra mokamas) šviežių sulčių barą atradome tik ketvirtą kelionės dieną), apie tai, kad tam tikromis valandomis vyksta giozleme kepimas taip pat sužinojome tik atsitiktinai, kokiomis valandomis Ice cream house būdavo duodami ledai rutulėliuose, iki šiol taip ir neaišku, prie paplūdimio esančiame bare paminkštinimai ant medinių (tokių kaip iš palečių) suolų neišdedami ir juos duoda tik davus arbatpinigių (nors už barmeno jų pridėta didžiausia krūva), kas mano galva penkių žvaigždučių viešbutyje neturėtų būti. Tualetinio popieriaus nuo pat atvykimo kambaryje taip pat niekas nepildė, kol nepranešėme apie tai registratūrai, nors arbatpinigių už tvarkymą nuolat palikinėjome, koridoriuje mačiau, kad ir viena rusė prašė jo iš kambarinių, todėl supratau, kad problema ne mums vieniems. Pirmą dieną parėjus iš pliažo ir palikus pliažo (mėlynus) rankšluosčius kambaryje jie buvo paimti, nikeas mums nepaaiškino, kad kiekvieną vakarą juos privaloma priduoti į rankšluosčių namelį, paimti korteles ir ryte vėl pasiimti, o kelionės pabaigoje turi pateikti tiek rankšluosčių kortelių, kiek pirmą dieną radai pliažo rankšluosčių, tai vėl teko aiškintis su registratūra, o kitomis dienomis juos slėpti nuo kambarinių, nes pvz. jie buvo reikalingi vykstant į kelionę laivu, ir kt., o iš pačio ankstaus ryto rankšluosčių keitykla nedirbdavo. Viešbutis dvi valandos kelio nuo oro uosto, kas su vaikais irgi gana sudėtinga ištverti. Tas pats alus paplūdimio baruose ir pagrindiniame Aspera bare akivaizdžiai skiriasi, todėl drįstu daryti išvadą, kad jis skiedžiamas, kokteiliai - trijų rūšių, vietiniai stiprieji gėrimai - tragiški (bet čia jau ne šito viešbučio, o apskirtai visų rytų šalių problema). Išvada, tai labai vidutinės klasės viešbutis, ir Turkijoje už tokią kainą galima tikrai surasti geresnių pasirinkimų.

Išorė: vidutinė

dovile Komentuota Birželio 04, 2019

viskas labai puiku, ypatingai vaikui :)

Tomas Komentuota Birželio 05, 2019

Labai patenkinti. Tuose 3 aukštų nameliuose kambariai primena palangos tipą, bet 2 atskiri kambariai (nes buvom su vaikais), bet kai aplūžusią dušo kabiną galutinai sulaužė tvarkytoja, iškraustė į Lonicera World 5 aukštų. Numeriai skiriasi kardinaliai, didesni kambariai ir pan. tikrai nenusileidžia 5* Maistas super, kiekvieną dieną ima mėginius maisto, baseino vandens, net matės nuo darbuotojo rankų, apsauga neleidžia nestis gėrimų iš baro stiklinėje taroj į paplūdimį. Tvarka, švara, aptarnavimas super. Iš viešbučio išėjus iš kart turgus, nuo kojinių iki lagaminų ir pan. visko prisipirkom. Maisto pavalgyti ras išrankiausi (daržovių gynenime tiek nevalgiau) gal žuvies pasirinkimas kiek mažokas. Daug visokių programų - pramogų ir mažiems ir dideliems, aišku daug rusiškos muzikos, bet paskutinį vakarą nes SELO dainą užgrojo :-) teritorija labai didelė, vakare smagu pasivaikščioti, baseinai 4 aqua parkas, vienintelis kas šiap sau tai šeimyniniai kambariai D bloke, tie kurie prie aqua parko, visa kita 100% Rekomenduoju.

Justina Komentuota Birželio 15, 2019

Viešbutis skirtas tikrai vaikams su tėvais. Pilna pramogų, tik spėk visur dalyvauti. Vaikai traktuojami kaip karaliai: gali turkam ant galvos užlipt ir viskas jiems gerai. Maistas gausus, įvairus, šalia nuolat yra virėjų, jei nežinai, kokį padažą prie salotų pilt, padės pasirinkti. Kai pabandžiau savarankiškai, sumaišiau padažus ir eksperimentas nebuvo toks geras:). Akvaparke nuolat pilna gelbėtojų: vieni vaikus iš viršaus paleidžia čiuožykla, apačioje tik vaikui iš vandens išlipus per racija perduoda gelbėtojas į viršų, kad galima leist kitą... šalia akvaparko yra ledų namai, kuriuose yra ne tik ledai, bet ir sausainiai, tortai ir t.t. Taip yra ir vitaminų baras, kur gali išsispaust apelsinų sulčių, pilna arbūzų, kitokių vaisių. Tik vaikai ten per prievartą vos ne eina, nes reikia iš vandens išlipt, nors atstumas 10-15m...

Teigiama : Baseinai visokiam skoniui, sūkurinės vonios, smėlis smulkus paplūdimy, jūra prie kranto negili, pilna barų, kur gali sedėt ir vaiką paplūdimy matyt.

Neigiama : Turkiška pirtis mokama, anglų mažai kas moka, tik rusų kalba dominuoja

Išorė: Ant smėlio kranto, išėjus iš viešbučio yra autobusų stotelė, galima greit nuvažiuot į Alaniją

JURGITA Komentuota Liepos 04, 2019

VISKAS SUPER

Neigiama : INTERNETAS

Alina Komentuota Liepos 23, 2019

Viešbutis labai tinkamas poilsiui su vaikais, kas nori ramesnio polisio, geriau rinktis suaugusiems skitus viešbučius, nes čia šurmulys didžiulis.

Teigiama : Maistas nuostabus, didelis ir įvairus pasirinkimas. Labai daug rūšių vaisių, šviežios apelsinų sultys kasdien. Teritorija nuostabi, tvarkinga. Pliažas puikus.

Neigiama : Vienintelis minusas, tai, kad kambarinės visiškai netvarkė visą savaitę kambario, nežinau kodėl, bet tai netrukdė atostogauti.

Išorė: Viešbutis geroje vietoje, netoli Alanija, su atobusu vykome apie 30 min.

Twix Komentuota Rugpjūčio 05, 2019

Didelė teritorija, daug skirtingo gylio lauko baseinų, akvaparkas, zoo sodas. Labai daug poilsiautojų, dauguma - rusai, lenkai ir lietuviai. Gultų prie baseinų visur galima rasti ir po pusryčių, didesnė problema su jais prie jūros. Kambariai nedideli (gyvenome C bloke, pro langus matosi jūra), tvarkomi gražiai (širdelės, gulbės, gyvos gėlės), tačiau dušo kabinoje pelėsis metasi. Šampūnus ir kondicionierius turėti savo, yra dušo žele, muiliukai, dušo kepurėlės. Tame pačiame korpuse restoranas: maistas įvairus, skanus, vaisių pakankamai: arbūzai, kriaušės, slyvos, nektarinai, abrikosai, trešnės). Yra a la carte, bet mes nebuvom, reikia rezervuotis tik atvykus. Netempia iki UAI, nes gėrimai - jų vietiniai analogai. Animacija gera, vakarais scenoje nuo 21 val mini diskoteka vaikams, vėliau koks nors pasirodymas (buvo magijos šou, Afrikos akrobatai). Kas su mažais vaikais, geriau prašyti kito korpuso, arba C kad langai į kitą pusę nuo scenos, nes iki 24 val. muzika dugnais ir užmigti nerealu. 5* korpuso terasoje kas vakarą gyva muzika. Bendrai galima naudotis visa teritorija, išskyrus 5* pagrindinį restoraną. Taigi tikrai stiprus 4* viešbutis. Šalia viešbučio turgelis, kam aktualu, susišnekėti turbūt lengviau rusiškai nei angliškai. Yra ir viešbučio teritorijoje, bet ten kainos - kosmosas (pripučiamas čiužinys flamingas - 100 europinių), tai jei kas turit - įsidėkit į lagaminus, vietos daug neužima, bet faina po baseinus paplaukiot :)

Evelina Komentuota Spalio 11, 2019

Viesbutis turi ir dideliu pliusu, ir dideliu minusu.

Teigiama : Smelio papludimys, smeletas juros dugnas, labai gerai maudytis. Taciau papludimyje begale zmoniu, gultai sugrusti vienas prie kito, gultus reikia uzsiimti vos ne 7 valanda ryto, atejus veliau, laisvu gultu galite nerasti. Didele teritorija, bendra su 5 zv. Viesbuciu Lonicera resort & spa. Personalas dirba puikiai, viskas valoma, tvarkoma, svara palaikoma nuolat.

Neigiama : Jei norite eiti miegoti iki 24 valandos, geriau i si viesbuti nevaziuokite, nes iki 24 valandos baisus triuksmas, virsijantis visas leistinas normas. Pramogu daug, bet vakarines programos gana prastos.

Išorė: Netoli yra daug parduotuveliu, galima apsipirkti.

Marytė Komentuota Spalio 28, 2019

Bendrai - tai rojus vaikams, bet ir suaugusiems - neprastai.

Teigiama : Maistas geras ir skanus. Įėjimas į jūrą ir pakrantė puiki. Kambariuose švaru ir tvarkinga. Gyvenau nerūkymo zonoje, tai tikrai taip ir buvo (kas daugeliu atveju neatitinka tikrovės) Viešbučio aplinka tvarkinga, švari, graži, yra kur prisėsti ir pasigėrėti šiuo grožiu.

Neigiama : Nepasakyčiau, kad kas nors buvo blogai, bet nepatiko, kad pliažo teritorijoje buvo galima visur rūkyti. Taip pat nepakako informacijos kur kas randasi ir kokiu laiku veikia. Viešbučio aptarnaujantis personalas pervargęs, kai kurie net irzlūs (reiškia per dideli krūviai) B sektoriuje pirtys, sauna tragiškos, smirda, šalta sūkurinės net neradau, o turkiškoje nešvaru, dušai tiek išklerę, kad vanduo bėga per sudūrimus. Nenurodytas laikas nuo kada iki kada veikia.

Išorė: Labai gera!