Viešbučio privalumai

  • Viešbutis šeimai
  • Vandens kalneliai
  • Aktyvios atostogos

Giedr? Sa Komentuota Lapkričio 16, 2015

Sveiki, Teko nusivilti šiuo viešbučiu, nes kaina tikrai neatitinka 5* komforto. Didžiausiai privalumas yra didelė ir gražiai sutvarkyra teritorija ( teritorija yra bendra trims viešbučiams) ir puikus kambarys ( bent jau mums teko puikus su dideliu balkonu ir vaizdu į jūrą). Spa viename iš viešbučių gelbėjo lietaus metu. APTARNAVIMAS: Atvykus atnksti ryte, kambariai, žinoma, nebuvo paruošti. Registraturoje dokumentus suformino greitai, tačiau lagaminus reikėjo nusitempti kokį 0,5 km pačioms ir užsitempti juos į 3 aukštą laiptais. Rytais nuo kokių 8 ryto koridoriuose prasidėdavo bruzdėjimas ir valytojos belsdavo į duris su dideliu noru valyti kambarį... po pusvalandžio užeidavo baro papildytojas... Kas mėgsta pamiegoti - be šansų :) Restorano personalas visiškai nedraugiškas,šypseną išspaudžia retas kuris. Rasti laisvą , paruoštą staliuką - misija neįmanoma. Gėrimus taip pat reikia patiems atsinešti. Kartais net įrankių reikėjo ieškoti su "žiburiu". Maistas skanus, bet neįvairus. A le carte restoranai yra gal 5, bet jie paprasčiausiai neveikia ir niekas neįspėja, kad neveiks, nors esi užsirezervavęs sistemoje. Mums pavyko susitarti tik nuėjus tiesiai į restoraną. Viešbutyje nėra Lobby baro, visi barai atviri - lietaus atveju ( mums taip ir nutiko) gali sėdėti tik kambaryje, nes per tentus vis tiek laša vanduo... Gerai, kad yra šauni pramogų komanda, stalo tenisas, dartai, sportiniai užsiėmimai - puikiai. Komanda linksma ir draugiška. NUMERIS: Kaip jau minėjau mums teko geras kambarys( užsisakinėjom mes iškart Delux variantą), tačiau turėjom "svečių". Per kambary žygiuodavo skruzdėles :) kasdien. INFRASTRUKTŪRA: Teritorija didelė, todėl iki pagrindinio restorano ar jūros reikia paėjėti. Iš pradžių turėjom problemų su wi-fi ryšiu, bet vėliau viskas susitvarkė. Puikiai suorganizuoti vakarėliai.

Aplinkpasauli Komentuota Liepos 23, 2016

Šis viešbutis yra kažkas WOW!!! Rekomenduoju ir su šeima vykti, ir su draugais. Viešbutis paliko begalo didelį ir gerą įspūdį pradedant išpuoselėta teritorija, maloniu personalu, ypatinga švara ir tvarka, skaniu ir gausiu maisto pasirinkimu, įvairiomis veiklomis viešbučio teritorijoje ir visa kita. Šioje teritorijoje yra trys viešbučiai, kurie savaip įspūdingi. Visa teritorija galima laisvai naudotis ir visiškai neturi reikšmės, kuriame iš jų tu apsistoji. Na žinoma valgai ir nakvoji savo viešbutyje, o visa kita baseinai, žaidimo aikštelės vaikams bendra. Gamta taip pat labai graži. Daug žalumos viskas nuolat prižiūrima ir puoselėjima. Jūra ir papludimys taip pat nuostabus ir tik smėliukas. Paplūdimyje taip pat siūlo įvairias vandens sporto veiklas, kiekviena diena žaidžiamas tinklinis, todėl nenuobodžiausite. Palei jūra yra pakrantė, kuri nemažai tęsiasi ir vingiuoja palei kitus viešbučius, todėl pasivaikščioti taip pat kur yra. Netoli yra vietinis turgus kuriame apsilankyti irgi smagu. Vakarais begalo gražiai apšviečiama teritorija, tarsi pasakoje! Viešbučių teritorijoje yra daug barų, taip pat yra baras kuriame vakarais skamba gyvo garso muzika, yra disco baras kuriame skamba šiuolaikiška muzika, kiekviena vakara vyksta amfiteatro programa. Taip pat vyksta paplūdimio diskotekos vakarais, putų šokiai ir įvairūs žaidimai. Taip pat siūlau būtinai nuvykti į antikinį miesta Sidę. Miestelis labai jaukus, yra kur pasivaikščioti, pasidaryti gražių nuotraukų ar tiesiog apsipirkti nes ten visų parduotuvėlių taip pat yra žymiai daugiau. Nuo šių viešbučių tikrai netoli max 10 min kelio. Nuvažiuoti tikrai nesunku ir yra su kuo, nuolat važinėja jų vietiniai autobusiukai, kurie siūlosi pavešti, taip pat yra taxi su jomis kelias dar greitesnis (kainos tikrai deramos mes už 7 žmonių važiavimą taxsi sumokėjome 15 dolerių ) Važinėja labai dažnai ir pakankamai ilgai autobusiukus pagausite ir 10 valanda vakaro na, o taxsi žinoma ir vėliau. Žodžiu tikrai verta nuvažiuoti. Viešbučio teritorija labai didelė, yra vandens parkas, mini zoologijos parkas ir visai teritorijai apeiti reikia nemažai laiko, nes ji milžiniška, bet tuo pačiu nuostabi. Kambariai tvarkomi kiekvieną diena, patalynė keičiama kas antra dieną, mini baras pildomas kiekvieną dieną ( coca colla, spritas, alus, vanduo ). Mes buvome pasiėmę ultra kelialapį ir maisto, bei įvairiausių kokteilių, importinių gėrimų užteko per akis... Čia ilsėjomės 10 dienų, tačiau laiko kaip ir visada per mažai. Tikimės jog į Turkiją sugrįšime ir trečią kartą ir į šį būtent viešbutį, nes jis mus tikrai labai nustebino ir dabar bus sunku surasti Turkijoje ką nors geriau. Tikrai važiuokite, nes ten turėsite PUIKIAS atostogas !!!

Kristina Komentuota Lapkričio 06, 2017

Viesbutis susideda is 3 kompleksu.

Teigiama : Teritorija labai didele. Tikrai yra kur pasivaikscioti. Visur aplinka priziureta, zalia, grazu. Yra vidinis sildomas baseinas, kuris siuo laikotarpiu labai gelbejo. Kambari tvarke kiekviena diena, saldytuva pilde taip pat kiekviena diena. Maistas geras.

Neigiama : Atostogavome nuo 10.31 tai baseinai jau labai salti, neveike vandens kalneliai.

Egle Komentuota Gegužės 05, 2018

Sis kompleksas musu seimai patiko, griztume cia vel!

Teigiama : Nuostabi teritorija, gausu veiklos, geras maistas.

Neigiama : Vakarienes metu sunkoka gauti staliuka restorane. Personalas isties stengiasi operatyviai autvarkyti atsilaisvinusius stalus, taciau vakarine isalkusi minia yra tiesiog per didele :) taip pat gali tekti lukteleti prie baro, taip pat del dideles istroskusiuju minios.

Išorė: Nuostabi visomis prasmemis.

Komentuota Spalio 27, 2018

Pliusai: 1. Trijų viešbučių bendra teritorijom kuria gali naudotis visi (neskaitant pagrindinių valgyklų-restoranų) 2. Didelė žalia teritorija, tvarkinga. 3. Daug įvairių užkandinių visą dieną 4. Smėlio paplūdimys 5. Nuolaidus krantas (poilsiavome su vaikais) 6. Kranto teritorija apjuosta plūdurais, už kurių pripučiamas "daiktas" netyčia neišplauks 7. Tvarkingi kambariai 8. Malonus personalas (neskaitant valgyklos). Pliusai trumpi, bet tikrai atsveriantys minusus, kurių taip pat, kaip ir visur buvo. Minusai: 1. Apie valyklą pilnai pritariu komentatorei Marinai ankstesniame atsiliepime, plius maistas gaminamas beveik be prieskonių, todėl nelabai turintis skoni. Po kelių dienų pabodo viskas :) Buvo aktualu maistas tinkantis vaikams - košės/sriubos tragiškos. Na bet blynai ir bulvės fri (daugiau nieko iš meniu jiems netiko) neleido mirti iš bado :) 2. Gultų paplūdimy tikrai reikėjo kaskartą ieškoti. Ar tai, kad tai sezono galas ir gultus tiesiog išvežė ar tai, kad gudrūs ponai pusę jų užsiimdavo kažkada anksti, net nežinau, bet stengėmės eiti po 11, kai pirmas srautas keliaudavo pietų. 3. Animacijos suaugusiems aš nemačiau, neskaitant darts strėlytes ir šaudymą iš orinio, daugiau nieko. Ne to važiavom, buvo neaktualu. Kam aktualu, pasidomėti reiktų plačiau, gal jos ten ir nėra. 4. Vakarinė programa skurdoka 5. Gėrimai- vynas neskanus, kokteiliai baisūs! Visi vienodo skonio ir ryškiai padaryti bet kaip. Apibendrinant poilsis geras, neišrankiam skrandžiui tiks ir patiks. Ir tiesiog nuostabiai šilta jūra. Tiesa, šalia viešbučio yra stotelė, kur vietiniu transportu (mikrikas 1 dol.žmogui) nuveš į Sidę (labai gražus antikinis miestas) ar į Manavgat (norintiems apsipirkti pigiau, pasigrožėti miestu ir kriokliais). \tikrai rekomenduojam pasivažinėti aplink - gražu. Ir dar, skanesni gėrimai ir maistas užkandinėse Selin ir Fulya teritorijose ;)

Marina Komentuota Spalio 27, 2018

Ilsėjomes šiame viešbutyje (Kamelya K club). Noriu palikti objektyvų atsiliepimą. Pliusai: pirmas ir pats didžiausias pliusas - smėlio paplūdimys, patogus priėjimas prie jūros ir suaugusiems, ir vaikams. 2. daugybė baseinų 3. geri vandens kalneliai 4. skanūs patiekalai (truputėlį monotoniški, bet vis dėlto skanūs). 5. tiems, kuriems yra svarbus interneto greitis - greitis tikrai didelis. Vaikas žiūrėjo filmukus tiesiogiai YouTube. Tačiau buvo ir minusų 1. Kambarių valymas - per 9 dienas kambarys buvo VALOMAS tik 2 kartus!!!!!! Būtent valomas, o ne šiaip paklota lova. 2. Pagrindinis restoranas - tai tikrai nebuvo restoranas, tai buvo valgykla. Tikrai nė daugiau. Poilsiavome šešiese. Kai paprašiau palydėti mus prie staliuko, kuris būtų skirtas didelei kompanijai, man tiesiog pasiūlė jo paieškoti "kažkur ten"!!!!!! Niekas nė karto nepaklausė ką gersime, o rasti švarių stalo įrankių (šakučių, peilių) - tikras iššūkis!!!! Jų tiesiog nėra!!!!! Labai didelis padavėjų trūkumas!!!!! Jie net minties neturi paklausti ar mes jau baigėme valgyti - lėkštės išnešamos tuoj pat. O nešvariais indais yra mosikuojama tiesiai prieš veidą arba jie garsiai žvanga už nugaros. 3. Prie visų barų ilgiausios eilės!!!! Kokteiliai - jų tiesiog NEMOKA gaminti!!! O išgirdęs prašymą pagaminti kažką panašaus, bet be alkoholio, barmenas pradėjo garsiai juoktis ir klausinėti eilėje stovinčių žmonių ar jie kada nors girdėjo tokią nesamonę!!!!! 4. BET PATS BAISIAUSIAS DALYKAS NUTIKO PASKUTINIĄJĄ DIENĄ!!!! Vakare apie 21 valandą radau pasimetusį vaiką (apie 2 metų, mergaitė verkė ir nieko negalėjo pasakyti išskyrus: "MAMA".) Aplink daugybė baseinų, todėl iki tragedijos tik 1 žingsnis. Aš apsidairiau, tačiau aplink nieko nebuvo. Nubėgau prie amfiteatro scenos, kur po mini disco vyko diplomų įteikimas. Pasakiau vedėjui, jog radau vaiką, ji pasimetė ir reikia paskelbti, jog vaikas jau atsirado. BET........... man pasakė, jog šiuo metu VYKSTA ŠOU!!!!! Liepė netrukdyti ir palaukti, kol viskas pasibaigs!!!!!!! Tuomet kreipiausi į kitą vedėją - jis patarė nekelti problemų ir palaukti šou pabaigos!!!!! KAIP TAI SUPRASTI????? TOKS ELGESYS!!!!!! Išėjau su vaiku. Mama atsirado, tačiau reikėjo ją pamatyti!!!!! Ji jau negalėjo kalbėti, tik verkė ir visa drebėjo!!!!! Iškart kreipiausi į administratorę - į Poliną. Ji šaunuolė, greitai sureagavo, paprašė parodyti kas taip pasakė. Parodžiau, tačiau tas vedėjas tik numojo į mane ranka, tarsi pasiųsdamas kuo toliau ir išėjo. Kitas pradėjo šaukti, jog NIEKO BLOGO IR BAISAUS NENUTIKO ir jie galėjo paskelbti apie vaiko atsiradimą ir po pasirodymo!!!!!! Supratau, jog viešbučiui, kuris yra skirtas poilsiui būtent su vaikais, visiškai nusispjauti ir ant vaikų, ir ant tėvelių!!!! Mano kantrybė baigėsi, pasiunčiau juos kuo toliau ir išėjau!!!! (Ko gero buvau neteisi, turėjau susitvardyti, tačiau tai buvo sunku, nes pati irgi esu mama). Daug keliaujame, bet į šią vietą aš tikrai nebegrįšiu ir niekam niekada jos nerekomenduočiau.

party Komentuota Spalio 27, 2018

Bendrai įvertinus neblogas kompleksas, labiau skirtas vyresnio amžiaus poilsiautojams ir šeimoms su vaikais. Patys nusivylėm ir iš kitų girdėjom nusivylimus jų UAI sistema, realiai AI . Labai fainas paplūdimys, smėliukas vien, aišku valo jį tik Selin viešbučio teritorijoje :) . Vakarinės programos neblogos, bet užsakomi artistai kas 2-3 dienas buvo, kitus vakarus miss ir misterius rinko :) Pliusai: Didelė teritorija, Paplūdimys, Baseinai, Ilgas takas palei jūra pasivaikščiojimams, Vienintelis iš komplekso viešbučių restoranų turi daug staliukų pavalgyti lauke. Nazar baras :) Minusai: Pagrindinis minusas kuris gadino atostogų pradžią, tai kad jei vakarienė 19 val., į valgyklą reikia ateiti 18.30 jei nori užsiimti stalą lauke. Po 19 val. atėjus nei viduj nei lauke vietų nebūdavo :) Viešbučiai jau prašosi remonto, durys popierinės, girdisi viskas koridoriuose. Maistas vienodas, pasirinkimo mažai.. Alus efes ir kozel, kiti gerimai vietiniai, importiniai už papildomą mokestį. Kokteilius visus plaka, bet paskubomis ir retas kuris moka. Prie baru eilės pastoviai.

Lukriste Komentuota Spalio 27, 2018

Viešbutis puikus. Aplinka gražiai sutvarkyta, tikrai yra kus pasivaikščioti. Maistas geras, tik vienas pastebėjimas. Vaikų menu, mūsų viešnagės metu neveikė, bet administracija pasiūlė maitintis kito, šalia esančio viešbučio restorane. Bet su 10 mėnesių kūdikiu ir ten nelabai buvo ką valgyti. Taip kad, kas važiuojate ilsėtis su kūdikiu, geriau turėti savo maisto.

al Komentuota Spalio 27, 2018

Puikus viešbučių kompleksas. Viskas 10 balų. Nei paplūdimyje, nei turguje vietiniai nesikabinėj, kas labai nustebino. Kaina gera, nes naudojiesi trijų viešbučių teritorija (24 hektarai). Keli minusai: Kamelia K HV dalis namukų yra palei siaurą gatvelę, kuria ir naktįmis važinėja krovininis transportas aptarnaujantis viešbučius, autobusai su turistais į Kamelia FULYA ir Kamelia SELIN, motociklai, ir gatvės triukšmas girdimas net ir uždarius langus. Keli namukai yra ne tik prie gatvės, bet ir arti restorano virtuvės pastato, iš kurio sklinda labai smarkus ventiliatorių garsas ir dieną ir naktį. Būtent tokiame gyvenome dvi naktis, po to pakeitė į panašų, tik ramioje vietoje iš kurio balkono matėsi jūra. O jei norite prabangių kambarių ir prabangaus pagrindinio restorano, tai rinkitės Kamelia FULYA arba SELIN, nes Kamelia K HV kambariai, restoranas ir barai paprasti. FULYA turi pagrindinį pastatą ir daug panašių namukų kaip ir Kamelia K HV. Taigi, perkant kelionę į šį viešbučių kompleksą reiktų pasidomėti kambariais, ko mes deja nepadarėme. Rekomenduoju. Su malonumu grįžčiau, tik rinkčiausi truputį brangesnį Kamelia FULYA.

rms Komentuota Lapkričio 06, 2018

Viešbutis puikus, vienintelis triukšmas - iš miesto minareto kvietimai maldai. Maistas įvairus ir jo tikrai daugybė, kambarius valo kasdien, o už 10 lirų minibarą užpildo iki kraštų :) Paplūdimys švarus, pramogų irgi užtektinai. Minusai: nuo lapkričio 1d. nebeveikė kalneliai, baseinuose vanduo šaltesnis nei jūroje, tikėjomės rudenį didesnio vaisių pasirinkimo. Atostogos buvo puikios, vaikai kitais metais nori vėl čia atvažiuoti.

Asta Komentuota Lapkričio 20, 2018

Didelė, žalia, prižiūrėta teritorija, daug baseinų, platus pliažas, žmonių grūsties nesijaučia. Personalas neįkyrus, profesionalus, tik su valytojų darbu truputį stringa...

Teigiama : Pakankamai vietos pasivaikščiojimams su mažais vaikais. Puikus platus smėlio pliažas, užtektinai gultų, nereikia 7 ryto užsiimti vietos :D.Tentais dengtos vaikų žaidimų aikštelės pliaže, užpavėsinta medžiais pagr.žaidimų aikštelė, keli negilūs ir šilti vaikiški baseinai.Didelis maisto pasirinkimas, skanūs įvairūs daržovių troškiniai, pakankamai platus mėsos patiekalų pasirinkimas. Teritorijoje daug šaldytuvų, užpildytų vandens buteliukais bei sultimis, labai patogu. Kambarys (Deluxe) pakankamai erdvus. Wifi veikė normaliai. Kitais metais ir vėl važiuojam čia.

Neigiama : Skurdokas vaikiškas meniu (pusryčiams piene virta košė, kažkokios dešrelės, pupelės, blynai, vakarienei kieta vištiena ir pan.) tad daugiau teko pasirinkti iš bendro maisto, kuris tikrai buvo puikus. Kambarį išplovė turbūt tik kartą per 9 buvimo dienas, dulkės nuo spintelių nebuvo nuvalomos... Toks vaizdas, kad tik užsukdavo pakloti lovas ir tiek. Šiukšles patys išsinešdavom, kai stambiosios nebetilpdavo į šiukšlių dėžę, taip darančių ne vieną šeimą matėm :D Naktį prižadina garsūs kvietimai maldai, bet čia ne viešbučio problema, juk žinom, kur važiuojam.

Išorė: Netoli Antalijos oro uosto (45min kelio). 10-15min kelio pėsčiomis iki miestelio.

Žilvinas Komentuota Spalio 04, 2019

Geras 4*AI, tikrai ne 5*UAI+ Puiki teritorija, geras paplūdymis, gultų ir pavėsinių rasdavom visada, net 10.00-10.30, kai pats pikas. Su staleliais viešbučio valgykloje situacija ne tokia jau bloga, stalelius ruošia operatyviai, personalas mandagus, šypsosi

Teigiama : Numeris (superior, taigi tik vos virš standart)buvo patogus geras ir tylus. Kambarius tvarkė kasdien, gerai. Minibarą pildė kasdien irgi. Į akis personalas nelindo, ir išsimiegodavom , tvarkydavosi kai išeidavom

Neigiama : Maistas gausus, bet gal vienodas, be prieskonių. Kokybe skųstis tikrai negalima Gėrimų pasirinkimo baruose nėra beveik, tik vietinis po vieną rūšį alus, baltas ir raudonas saikingos kokybės vynai.Dar keletas butelių sunkesnių užsieninių gėrimų, bet ne per daug.Tas pats asortimentas a le karte. Nors personalas paslaugus, tik kartais mažokai kvalifikuotas