Viešbučio privalumai

  • Vandens kalneliai
  • Verslo klasė
  • Viešbutis ant jūros kranto
  • Viešbutis šeimai
  • Romantiškos atostogos

Goda Komentuota Liepos 22, 2014

Hello everyone, I would like to share my holiday impressions in Rixos Sun gates hotel . I was second time in Turkey, and this time was perfect for my family, except for a few failures. The rooms were spacious and beautifully designed. Many seafood dishes, lamb, desserts, fruits, and so on.. Also there were lot of to do: activities like darts, waterpool games, table tennis, volleyball, tennis all day long. Very nice and professional evening program, beautiful scenery of the mountains. But please, keep all things in safebox, not only passports and money, because there a people without justice and fairness in this hotel. And if you are cautious, your holiday will be perfect in this hotel

mamyte777 Komentuota Spalio 27, 2018

Sveiki, tik ką grįžome iš šio viešbučio, tad komentarai šviežūs:) Šį viešbutį rekomendavo vienos agetūros darbuotoja, sakė-puikus variantas šeimai:0 Aišku, visos nuomonės yra subjektyvios, bet...gal kam pravers. Jokiu būdu nekeliaukite į šį viešbutį jei norite ramybės! Pagrindinis pastatas "Caro maro laikų", blokinis, klaidus nesusipratimas. Jei jūsų šeima yra didesnė-jus apgyvendins tik pagrindiniame pastate, prie kurio yra dieną ir naktį veikiantis baras. Naktiniai vakarėliai vyksta iki 3 val. Dieną visur teritorijoje groja muzika (rusiška), net ir vaikų zonoje. Vienu metu goja net iš keturių taškų, beveik kaip mūsų Basanavičiaus g. Parašius patylinti-šypsosi ir net nesiruošia to daryti. Patys dviejų kambarių apartamentai yra nuolat tvarkomi, mini baras pildomas. Vaizdas pro langą-kam jūra, kam kalnai :) Tik romantiškus vakarus balkone teks pamiršti dėl prieš tai įvardintų priežasčių. Maistas-įvairus, įtiks visiems skoniams, tik pagrindinis restoranas vėl gi pagrindiniame pastate, trečiame aukšte. Vaikų animacija skurdoka, atrodo animatoriai tik ir slepiasi :) Aišku, kiekvieną vakarą vysta vaikų DISCO, tad vis šis tas:) Krantas- žvyras ir akmenys, tad nepamirškite įdėti patiems mažiausiems vandens batų. Sėkmės renkantis viešbutį!

Loretaluk Komentuota Spalio 04, 2019

Nuostabus viešbutis, veiklos daug, teritorija nuostabi, maisto pasirinkimas didelis ir skanus, aptarnavimas nuostabus. Viešbutis tinkantis ir jauniems ir vyresniems. Jaunimui vyksta vakarinės ir naktinės programos, su fantastiškomis dekoracijomis, padavėjų aptarnavimas nerealus, tik atsisėdai tuoj prieina klausia ką atnešti. Žodžiu jei rasite apie šitą viešbutį neigiamą tsiliepimą netikėkite.